כמידי שנה תיערך גם השנה ועידת המחנכים, אולם בעקבות משבר הקורונה השנה תתקיים הועידה במרתון שידורים במשך שלשה ימים עם טובי המרצים , המחנכים ושלוחים מהארץ ומרחבי תבל.
במהלך הועידה יוקדש יום שידורים מיוחד עם ערב הצדעה לשלוחי הרבי בשדה החינוך מלווה בטכנולגיות מתקדמות בהשתתפות רבנים, ובמעמד שלוחים ואישי ציבור עם תוכנית עשירה ומרתקת.
הודות לפועלו של ידידינו המחנך הרב שחר שאער מפקח משרד החינוך הצלחנו גם השנה לקבל אישור שהועידה תוכר כגמול בהיקף של 30 שעות.
לאחר ההרשמה לועידה באתר הועידה, יקבל כל נרשם קישור למילוי טופס, את הסילבוס כולל רשימת המטלות ואת התוכניה המלאה.
לכל יום מימי הועידה יוקדש עמוד באתר הועידה שיתעדכן און ליין עם קישורים וחיבורי זום.
כניסת המרצים ואפשרויות והאינטראקציה עם המשתתפים יפורסמו בצמוד לכל הרצאה בהתאם לתוכנית.
למשתתפים שאין להם מכשיר חכם תהיה אפשרות להאזין להרצאות באמצעות מספר טלפון ייעודי שיפורסם בצמוד לקישורים להרצאות.
התוכנית כולה תהיה מחולקת למושבים כאשר בין כל מושב ומושב יהיה פסק זמן לאתנחתא והתרעננות.
תהליך ההרשמה יתקיים כבכל שנה, באמצעות אתר הועידה בעקבות המפגש הוירטואלי בחרנו לאפשר לכל מורה לקבל לביתו (דרך מנהל התלמוד תורה) ערכה מיוחדת בדומה לערכה שמקבל כל מורה כל שנה בועידה עם התג האישי עם שלל מתנות ועזרים שימושיים ויחודיים.
בהחלט, מורים מכל מקום בעולם יוכלו להשתתף בוועידת המחנכים בשנה זו.
להרשמה ורכישת ערכה
לא נמצאו פריטים
image alt
אודות הועידה
ועידת המחנכים היא גולת הכותרת של פעילות פדגוגית מגוונת שמתקיימת לאורך כל השנה במגמה להעלות את רמת החינוך וההוראה ולהתמודד עם אתגרי התקופה.

ועידת המחנכים מתקיימת בהוראתו, בהכוונתו ובעידודו של הרבי זה ל"ב שנים ע"י איש החינוך הדגול הרב נפתלי הכהן רוט מנהל "המרכז חינוכי חסידותי" וחבר ועד רבני "רשת אוהלי יוסף יצחק".

מנהל הועידה הרב נפתלי רוט מדגיש את הצורך הדחוף לשמור על עירנות מוגברת, להזהיר מהסכנות שהטכנולוגיה עלולה להביא עמה מצד אחד, ומאידך להתרענן ולהתעדכן בכל עת בכלים החינוכיים של הטכנולוגיה המסוגלים לסייע לעוסקים בשליחות הקודש החשובה ביותר כדעת כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו לנצל כל כלי לקדושה.

מדי שנה מוזמנים אנשי מקצוע ומומחים לדבר המלבנים סוגיה זו לאשורה, ועידת המחנכים נותנת הזדמנות למחנכים שאכפת להם, להעשיר את ארגז הכלים שלו בתכנים פדגוגיים ודידקטיים, הלקוחים מן המעיין החסידי העשיר.

בועידה נפתחים פתחי-שערים המצוינים ללב ליבו של החינוך החבד"י וגם לתוכיותו ופנימיותו של דם התמצית של השליחות החינוכית אותה קיבלנו בירושת אבות בשליחותם של רבותינו נשיאינו, זו היא אם כן הפתיחה הרשמית של שנת הלימודים, שכן אליבא דאמת, המחנכים מעולם לא יצאו לחופשה, ואותם מאות המחנכים המשתתפים בועידה כשהם מתכיפין סיום להתחלה הם המה העדים הנאמנים לאותו עיקר גדול ששתלו רבותינו, וכמליצת הלשון שליח חינוך נשאר לעולם שליח-חינוך.

הועידה מתמקדת בין השאר בהעצמת אישיותם המוערכת של המחנכים – שלוחי הרבי בחינוך, ומעניקה להם גאוות יחידה גאון יעקב בתפקידם החינוכי, משתתפי הוועידה לדורותיהם מציינים שהוועידה תורמת להם למלא את המצברים, להתרגש מחוויה חברתית וחינוכית גם יחד. ליהנות מתכנית מרתקת, עשירה ומרגשת, חוויה עוצמתית שמלווה כל משתתף לימים רבים.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}