חדשות ועידת המחנכים

עדכונים שוטפים על הועידה ומהועידה

ועידת המחנכים הל"ג - ההרשמה בעיצומה

בהמשך ישיר מוועידת המחנכים ה-לב, שהתקיימה במתכונת מליאה בשידור חי, תחת הכותרת "אפשר גם אחרת", אנחנו נערכים בכפליים לתושייה ללמוד ולהעמיק, לאור נסיון תקופת הקורונה,"איך אפשר אחרת?!".
 
וועידת המחנכים ה-ל"ג תערך אי"ה בימים שני שלישי ורביעי בתאריכים י, יא, יב מנחם-אב תשפ"א במלון "ניר עציון" ותעמוד תחת הכותרת "עוצרים! חושבים! מחנכים!" שבמרכזה עקרונות, מטרות וכיוונים בתהליך חשיבה המורכב מהפעולות הבאות: עוצרים, חושבים, מחליטים, מחנכים! זאת במטרה לבסס ולחזק את המסרים של הפעלת שיקול דעת בתחומי החינוך וההוראה..

ועידת המחנכים מתמקדת באישיותו המוערכת של המחנכים – שלוחי הרבי בחינוך, ומעניקה להם גאוות יחידה – גאון יעקב בתפקידם החינוכי.

משתתפי הוועידה לדורותיהם מציינים שהוועידה תורמת למלא את המצברים, להתרגש מחוויה חברתית וחינוכית גם יחד. ליהנות מתכנית מרתקת, עשירה ומרגשת, חוויה עוצמתית שמלווה כל משתתף לימים רבים.

 
image alt
הרב יצחק דוד גרוסמן שליט"א - צילום: מאיר אלפסי.

הרב גרוסמן יצדיע לשלוחי הרבי בחינוך

אורח הכבוד בערב ההצדעה המסורתי של וועידת המחנכים יהיה הגה"ח רבי ישראל דוד גרוסמן רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל , שיפתח את הערב החגיגי בדברי תורה וברכה ויעלה על נס את גודל השליחות של המחנכים כפי שהוא מואר בתורת החינוך של הרבי נשיא דורנו.

מארגני הוועידה מוסרים כי ההרשמה בעיצומה וניכרת התלהבות רבה בקרב מאות מחנכים מהארץ ומחו"ל, ובהם מנהלים רמי"ם וראשי ישיבות מהתכניה העשירה והמגוונת וכל המקומות במלון ובחדרי הגן תפוסים. נותרו מספר מקומות ללילה הראשון.

מיטב מרצי מכון אחיה בועידת המחנכים

צוות ההיגוי של הוועידה עמל שבועות רבים על מנת להגיש נבחרת  של מיטב המרצים ממכון אחיה, שיעבירו סדרת הרצאות מרתקות  בנושאים חינוכיים מגוונים מההביט הסמכותי אחריותי, בעקבות שרשרת האסונות שאירעו בתקופה האחרונה.

סדרת ההרצאות בסימן "עוצרים, חושבים, מחנכים"!! תפתח בפאנל חינוכי מרתק רב מקצועי בהשתתפות פסיכולוג, יועץ חינוכי,מדריך בטיחות בכיר, קצין ביקור סדיר, מורה לחינוך מיוחד שידונו בדילמת האחריות והסמכות במערכת החינוך.
image alt

לצפייה בכל דגמי החורף לחצי כאן

הרב אביגדור חיות מרצה אורח בועידה

המחנך הרב אביגדור חיות שיחי' שאיבד את בנו הילד ידידיה ז"ל, ואת תלמידו מוישי לוי ז"ל נענה להזמנת מארגני הוועידה ויגולל בהרצאתו את השתלשלות הלילה הטרגי בחייו. החל מההחלטה לצאת למירון ועד לרגעי האימה.

בדבריו ממחיש את אינסוף אמונת הבורא שלו - הרצאה שכולה מפגן אמונה ואחדות, עם הרבה מסר חינוכי.

תמונת המחזור חוזרת ובגדול

התמונה הקבוצתית – תמונת האחדות – חוזרת ובגדול
מחדשים את המסורה הנעימה והמאחדת – הצילום הקבוצתי . ביום הראשון של הוועידה (יום ב' מנ"א), בשעה 19.45 בדיוק נתכנס יחדיו כאיש אחד בלב אחד באולם יפה נוף לתמונת האחדות.

למותר לציין הנח"ר של הרבי תמיד מהצילום והתועלת החברתית והחינוכית שלו.
x

#{title}

#{text}

#{price}