וועידת המחנכים השנתית של הקהל
י"ב - י"ד מנ"א ה'תשפ"ג
לא נמצאו פריטים
image alt
אודות הועידה
ועידת המחנכים היא גולת הכותרת של פעילות פדגוגית מגוונת שמתקיימת לאורך כל השנה במגמה להעלות את רמת החינוך וההוראה ולהתמודד עם אתגרי התקופה.

הועידה נוסדה לפני שלושים וחמש שנים ע"י איש החינוך הדגול הרב נפתלי הכהן רוט מנהל ומייסד "המרכז חינוכי חסידותי" וחבר ועד רבני "רשת אוהלי יוסף יצחק" בהוראתו, בהכוונתו ובעידודו של הרבי.

לוועידת המחנכים מוזמנים מדי שנה אנשי מקצוע ומומחים בתחומים שונים ומגוונים המלבנים את הסוגיות החינוכיות העומדות על הפרק, ועידת המחנכים נותנת הזדמנות למחנכים שאכפת להם, להעשיר את ארגז הכלים שלהם בתכנים פדגוגיים ודידקטיים, הלקוחים מן המעיין החסידי העשיר.

 
הרב נפתלי רוט העומד בראש הוועידה מאז היווסדה, מדגיש את הצורך להתרענן ולהתעדכן בכל עת בכלים החינוכיים של הטכנולוגיה התחדשת, כלים המסוגלים לסייע לעוסקים בשליחות הקודש החשובה ביותר כלשונו הקדוש של כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו לנצל לקדושה כל כלי אפשרי

בועידה נפתחים פתחי-שערים המצוינים ללב ליבו של החינוך החבד"י וגם לתוכיותו ופנימיותו של דם התמצית של השליחות החינוכית אותה קיבלנו בירושת אבות בשליחותם של רבותינו נשיאינו, זו היא אם כן הפתיחה הרשמית של שנת הלימודים, שכן אליבא דאמת, המחנכים מעולם לא יצאו לחופשה, ואותם מאות המחנכים המשתתפים בועידה כשהם מתכיפין סיום להתחלה הם המה העדים הנאמנים לאותו עיקר גדול ששתלו רבותינו, וכמליצת הלשון שליח חינוך נשאר לעולם שליח-חינוך.

הועידה מתמקדת בין השאר בהעצמת אישיותם המוערכת של המחנכים – שלוחי הרבי בחינוך, ומעניקה להם גאוות יחידה גאון יעקב בתפקידם החינוכי, משתתפי הוועידה לדורותיהם מציינים שהוועידה תורמת להם למלא את המצברים, להתרגש מחוויה חברתית וחינוכית גם יחד. ליהנות מתכנית מרתקת, עשירה ומרגשת, חוויה עוצמתית שמלווה כל משתתף לימים רבים.

"וועידת המחנכים" מתקיימת ע"י צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב.
x

#{title}

#{text}

#{price}