וועידת המחנכים השנתית הל"ו
י"א - י"ג מנ"א ה'תשפ"ד
ללמוד וללמד
לא נמצאו פריטים
image alt
אודות הועידה
ועידת המחנכים היא גולת הכותרת של פעילות פדגוגית מגוונת שמתקיימת לאורך כל השנה במגמה להעלות את רמת החינוך וההוראה ולהתמודד עם אתגרי התקופה.


"וועידת המחנכים" מתקיימת ע"י צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב, הועידה נוסדה לפני שלושים וארבע שנים ע"י איש החינוך הדגול הרב נפתלי הכהן רוט מנהל ומייסד "המרכז חינוכי חסידותי" וחבר ועד רבני "רשת אוהלי יוסף יצחק" בהוראתו, בהכוונתו ובעידודו של הרבי.


מנהל הועידה הרב נפתלי רוט העומד בראש הוועידה מאז היווסדה, מדגיש את הצורך הדחוף לשמור על עירנות מוגברת, להזהיר מהסכנות שהטכנולוגיה עלולה להביא עמה מצד אחד, ומאידך להתרענן ולהתעדכן בכל עת בכלים החינוכיים של הטכנולוגיה המסוגלים לסייע לעוסקים בשליחות הקודש החשובה ביותר כדעת כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו לנצל כל כלי לקדושה.

מדי שנה מוזמנים אנשי מקצוע ומומחים לדבר המלבנים סוגיה זו לאשורה, ועידת המחנכים נותנת הזדמנות למחנכים שאכפת להם, להעשיר את ארגז הכלים שלו בתכנים פדגוגיים ודידקטיים, הלקוחים מן המעיין החסידי העשיר.

בועידה נפתחים פתחי-שערים המצוינים ללב ליבו של החינוך החבד"י וגם לתוכיותו ופנימיותו של דם התמצית של השליחות החינוכית אותה קיבלנו בירושת אבות בשליחותם של רבותינו נשיאינו, זו היא אם כן הפתיחה הרשמית של שנת הלימודים, שכן אליבא דאמת, המחנכים מעולם לא יצאו לחופשה, ואותם מאות המחנכים המשתתפים בועידה כשהם מתכיפין סיום להתחלה הם המה העדים הנאמנים לאותו עיקר גדול ששתלו רבותינו, וכמליצת הלשון שליח חינוך נשאר לעולם שליח-חינוך.

הועידה מתמקדת בין השאר בהעצמת אישיותם המוערכת של המחנכים – שלוחי הרבי בחינוך, ומעניקה להם גאוות יחידה גאון יעקב בתפקידם החינוכי, משתתפי הוועידה לדורותיהם מציינים שהוועידה תורמת להם למלא את המצברים, להתרגש מחוויה חברתית וחינוכית גם יחד. ליהנות מתכנית מרתקת, עשירה ומרגשת, חוויה עוצמתית שמלווה כל משתתף לימים רבים.
x

#{title}

#{text}

#{price}